logo
Dominika

poznaj Dominikę.

Dominika, 24 lata.
Studentka biotechnologii medycznej II st., w wolnym czasie modelka. Moją miłością jest moda oraz mój wspierający chłopak - Tomek. Z biegiem czasu kocham siebie coraz bardziej, a zwłaszcza swoją niesforną skórę :)

przedstaw nam swoją skórę.

Moja skóra często płata mi figle - cera mieszana. Przetłuszcza się na brodzie i czole - strefa T., a czasami jest przesuszona i zaczerwieniona. Największym problemem jest nawracający trądzik i rozszerzone pory na brodzie i policzkach. Dlaczego zdecydowałam się na zaproponowany plan pielęgnacyjny? Zaufanie. Gdy zobaczyłam ilość produktów, które musiałam stosować rano i wieczorem, na początku się przeraziłam. Zaufałam ekspertom, bo wiem, że posiadają większą wiedzę niż ja. Czy wiecie, że tonik to podstawa w pielęgnacji? Bo ja nie wiedziałam :)

czy jesteś zadowolona z efektów?

Moja droga się jeszcze nie skończyła. Nadal walczę z trądzikiem, ale widzę znaczną poprawę. Zauważyłam zmniejszenie porów na buzi. Teraz nawet, jak wyskoczy mi jakiś nieproszony gość, to już nie jest taki monstrualny jak kiedyś. Udało mi się też ograniczyć nadmierne wydzielanie sebum. Największy wpływ na poprawę stanu skóry na pewno była sumienność w pielęgnacji. Zrozumiałam, dlaczego tak ważne jest poranne oczyszczanie skóry.

ambasadorka przed po
ambasadorka po
ambasadorka po ambasadorka po
przed

Twoje małe wielkie odkrycie

Moje małe wielkie odkrycie? Ciężko wybrać jeden kosmetyk, ale spróbuję. Na uwagę na pewno zasługuje maska-peeling gommage ze srebrem. Głęboko oczyszcza skórę dzięki specjalnej metodzie usuwania. Skóra jest miękka i gładka, a ilość zaskórników jest zdecydowanie mniejsza. Polecam wszystkim dziewczynom i chłopakom, którzy borykają się z nawracającym trądzikiem tak jak ja :)

poznaj pozostałe testerki oraz ich kosmetycznych ulubieńców

zobacz