logo
Ewa

poznaj Ewę.

Ewa, 31 lat.
Pracuje jako księgowa, z wykształcenia ekonomista. Moją pasją jest gotowanie. Lubię oglądać filmy oraz słuchać muzyki. Prywatnie żona i matka dwójki dzieci. Moja skóra i ja nie możemy się ze sobą dogadać od bardzo dawna.

przedstaw nam swoją skórę.

Typ mojej skóry oceniam jako mieszany z tendencją do błyszczenia oraz niedoskonałości.

czy jesteś zadowolona z efektów?

Po stosowaniu kosmetyków z linii sebio plus zauważyłam zdecydowaną poprawę stanu swojej skóry. Trądzik jest zdecydowanie mniej zaawansowany. Wyskakują jeszcze pojedyncze krostki, które znikają na przestrzeni 24h. Moje czoło było pełne zaskórniaków, a obecnie jest bardzo gładkie. Niedoskonałości zniknęły. Pory zdecydowanie się zmniejszyły i jest ich mniej. Skóra wydaje się gładsza i nie błyszczy się. Według mnie największy wpływ na poprawę mojej skóry miały maski i peelingi oraz serum nawilżające.

ambasadorka przed po
ambasadorka po
ambasadorka po ambasadorka po
przed

Twoje małe wielkie odkrycie

W moim przypadku świetnie sprawdziło się serum nawilżające. Czuję zdecydowaną poprawę nawilżenia skóry, która wygląda na bardziej wypoczętą oraz gładszą.

Dermokosmetyk, który poleciłabym wszystkim z problemami skórnymi to tonik-serum 3enzymy. Po nim skóra jest nie tylko świeża, ale i czuć, że działa na stany zapalne. Nawet te których jeszcze nie widać.

Moim ulubionym dermokosmetykiem z linii sebio jest matujący krem BB. Zapewnia doskonałe krycie, a przy tym nie zapycha porów. Dzięki niemu nie muszę już stosować podkładu, a moja skóra wygląda dużo lepiej.

poznaj pozostałe testerki oraz ich kosmetycznych ulubieńców

zobacz