logo
Ewelina

poznaj Ewelinę.

Ewelina, 30 lata.
Z zawodu - Team Leader w międzynarodowej korporacji. Od lat wierny kibic piłki nożnej i gracz Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet. W wolnym czasie zajmuję się wszystkim, co jest związane z branżą kosmetyczną, która jest moim hobby.

przedstaw nam swoją skórę.

Nie da się ukryć, że moja skóra jest bardzo problematyczna. Poza przebarwieniami i rozszerzonymi porami, od lat próbowałam uporać się z często występującymi zmianami aktywnymi, które nasiliły się w czasie obowiązku zakrywania twarzy. Kompleksowy plan pielęgnacyjny pomógł mi załagodzić podrażnienia i pozbyć się zmian. Skóra jest rozjaśniona, pory ściągnięte, a ja jestem bardziej zadowolona ze swojego wyglądu. Stałam się pewna siebie, bo wiem, że robię wszystko, co mogę by moja skóra była zadbana.

czy jesteś zadowolona z efektów?

Według mnie kluczowym aspektem pielęgnacji była systematyczność oraz kompleksowe stosowanie jednej serii kosmetyków. Dopiero kosmetyki dobrane do mojego stanu skóry były w stanie uporać się z uporczywie nawracającymi zmianami trądzikowymi. Największym zaskoczeniem była dla mnie poprawa jakości skóry, na której makijaż w końcu zaczął utrzymywać się dłużej, bez wielu poprawek, które wcześniej były konieczne.

ambasadorka przed po
ambasadorka po
ambasadorka po ambasadorka po
przed

Twoje małe wielkie odkrycie

Moje małe wielkie odkrycie to zdecydowanie maska-peeling gommage ze srebrem. Wiele kosmetyków znałam już przed dołączeniem do grona ambasadorek marki. Ta maska była dla mnie wielkim zaskoczeniem. Skóra jest cudownie ściągnięta i promienna. Dzięki niej odważyłam się wyjść z domu bez poczucia konieczności nakładania makijażu!

poznaj pozostałe testerki oraz ich kosmetycznych ulubieńców

zobacz