logo
Karolina

poznaj Karolinę

Karolina, 30 lat.
Absolwentka lubelskiego plastyka. Magister sztuki. Aktualnie grafik kreatywny. Fanka Bridget Jones, street art-u, urban explorer-u i Berlina. Miłośniczka rowerów i piesków. Od roku szczęśliwa mężatka

przedstaw nam swoją skórę.

Mam cerę mieszaną, problematyczną z licznymi zaskórnikami, nadmiarem sebum, co za tym idzie tendencją do zmian trądzikowych – tych mniejszych i większych - ropnych, kryjących się głęboko pod skórą, po których zostają przebarwienia i blizny. Moja cera jest odzwierciedleniem stresu, złych nawyków żywieniowych, nieświadomego dotykanie twarzy i jak się okazało niewłaściwej pielęgnacji. Całe szczęście trafiłam na program ambasadorek tołpa sebio. Pomyślałam – „też spróbuję, co mi szkodzi?”. I to była bardzo dobra decyzja.

czy jesteś zadowolona z efektów?

Zdecydowanie! Przez ostatnie trzy miesiące dużo się działo. Trzeba przyznać - łatwo nie było. Nie należę do osób cierpliwych, było wiele chwil zwątpienia i rezygnacji. ALE nie można się poddawać. Kluczem do sukcesu okazała się SYSTEMATYCZNOŚĆ i ścisłe trzymanie się planu pielęgnacyjnego przygotowanego przez panią kosmetolog. Zaskoczyło mnie to, ile czasu skóra potrzebuje, by się porządnie oczyścić. Aktualnie o moich problemach z cerą mogę dumnie mówić w czasie przeszłym. Teraz moja skóra jest wyraźnie wygładzona, rozświetlona, zdrowa. Niewielkie zmiany pojawiają się tylko sporadycznie.

ambasadorka przed po
ambasadorka po
ambasadorka po ambasadorka po
przed

Twoje małe wielkie odkrycie

Takich małych wielkich odkryć mam kilka. Są to: żel do mycia twarzy 2 kwasy AHA +LHA, mikrozłuszczający tonik-esencja 3 enzymy, ukochane serum-booster hydrativ i top of the top – dwaj zawodnicy sebio max efekt, czyli złuszczający koncentrat zwężający pory i złuszczająca pasta-maska do mycia twarzy. Idealnie oczyszczają i wygładzają skórę, z czasem rozjaśniają przebarwienia. Ponadto pochłaniają nadmiar sebum. W połączeniu z systematycznym stosowaniem potrafią zdziałać cuda.

poznaj pozostałe testerki oraz ich kosmetycznych ulubieńców

zobacz