logo

Kasia, 20 lat.

Spontaniczna i artystyczna dusza. Kocham podróże z plecakiem i wspinaczkę górską. Moją pasją jest pokonywanie własnych słabości na siłowni. Do tej pory borykałam się z niską samooceną spowodowaną moją kapryśną cerą, na szczęście trafiłam na projekt ambasadorek sebio!


tołpa.: przedstaw nam swoją skórę.

Skóra mieszana, z nadmiarem sebum w strefie T oraz z tendencją do przesuszania się na policzkach i powstawania suchych skórek w okolicach nosa. Cera ze skłonnością do zapychania się, z dużą ilością zaskórników na nosie i brodzie. Rozszerzone i zablokowane pory na policzkach. Pojedyncze wypryski, jak i duże, ropne stany zapalne usytuowane głęboko pod skórą. Dlaczego zdecydowałam się na udział w kampanii? Moja walka z trądzikiem trwała już wystarczająco długo, a preparaty drogeryjne, apteczne, naturalne i dermatologiczne nie przynosiły skutku. Postanowiłam pogłębić dość pobieżną znajomość produktów tołpa, wysłałam zgłoszenie i udało się!

tołpa.: czy jesteś zadowolona z efektów?

Jak najbardziej jestem zadowolona z efektów. Nie podejrzewałam, że kiedykolwiek będę mogła wyjść z domu bez makijażu, a teraz jest to możliwe! Nie jestem w stanie opisać jak bardzo szczęśliwa jestem z obecnego stanu cery. Przez te trzy miesiące, moja cera zdecydowanie wyciszyła się i ukoiła. Trądzik nie przychodzi już tzw. “wysypami” a pojawiają się tylko pojedyncze zmiany, które szybko ulegają redukcji. Twarz jest wygładzona, bez grudek i zablokowanych porów. Zaskoczył mnie fakt, że efekty były widoczne już po 2 tygodniach. Największy wpływ na poprawę mojej cery miało systematyczne trzymanie się wyznaczonego planu pielęgnacyjnego podczas naszej trzymiesięcznej współpracy.

przed

ambasadorka przed

po

ambasadorka po

chcesz zobaczyć więcej?

zajrzyj za kulisy naszej sesji.

;