logo
Kinga

poznaj Kingę.

Kinga, 19 lat.
Przyszła studentka kosmetologii. Interesuję się muzyką i grafiką komputerową. Śpiewam od najmłodszych lat, a występy sceniczne nie są mi obce. Żeby występ był udany, potrzebna jest pewność siebie. Ta zasada tyczy się też prawdziwego życia. Odzyskałam ją dzięki poprawie stanu mojej skóry.

przedstaw nam swoją skórę.

Moja skóra jest dosyć kapryśna, problematyczna, mieszana w stronę tłustej z niedoskonałościami szczególnie na policzkach i na linii żuchwy. Często noszę makijaż. Długo szukałam dobrych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, w przystępnej cenie i łatwo dostępnych. Produkty od dermatologów na mnie nie działały lub były zbyt mocne.

czy jesteś zadowolona z efektów?

Efekty mnie zaskoczyły. Niedoskonałości jest zdecydowanie mniej, są łagodniejsze, nie bolą. Skóra wygląda na bardziej miękką, nawilżoną (lecz nie tłustą) i po prostu zdrowszą. Wyjście bez makijażu nie jest już problemem. Uważam, że największe znaczenie miała systematyczność w używaniu kosmetyków. Poranny lub wieczorny rytuał pielęgnacji był wręcz wyczekiwanym punktem dnia przez to, że aż tak spodobały mi się te produkty. Dzięki planowi pielęgnacji nauczyłam się kilku nowych rzeczy, np. że peelingi najlepiej stosować na suchą buzię, a dopiero później zmywać je wodą. Wcześniej o tym nie słyszałam.

ambasadorka przed po
ambasadorka po
ambasadorka po ambasadorka po
przed

Twoje małe wielkie odkrycie

Ciężko wybrać jednego ulubieńca wśród kosmetyków, ale jedną z perełek jest zdecydowanie dermo face sebio + żel do mycia twarzy 2 kwasy: AHA+LHA. Niesamowicie przypadł mi do gustu. Odpowiednio się pienił, super się zmywał i działał cuda!

Dodatkowo chciałabym polecić krem do twarzy z nowej serii 3 enzymy. Jestem w nim wręcz zakochana. Zapach- cudo! Odpowiedni na noc, ale w dzień też super działał, szczególnie pod makijaż. Łagodził mi zaczerwienienia i widziałam, że faktycznie następnego dnia niedoskonałości były znacznie mniejsze.

poznaj pozostałe testerki oraz ich kosmetycznych ulubieńców

zobacz