logo

Ola, 25 lat.

Studentka dwóch kierunków - informatyki i matematyki. Kocham mojego Rycerza, listy, historię oraz naturę, las, przyrodę, podróże i ich organizację. Fotografuję i tworzę albumy. Eksploruję drzewo genealogiczne mojej rodziny. Marzę o życiu na wsi w duchu zero waste. Stawiam na samorozwój i szacunek do otoczenia.


tołpa.: przedstaw nam swoją skórę.

Ponieważ w moim życiu pojawia się za dużo stresu, moja skóra potrafi płatać mi figle. Zazwyczaj są to wypryski w najczęściej przetłuszczającej się strefie T. Dodajmy do tego suche policzki, wymagające nawilżenia i mamy pełen obraz powodów, które zadecydowały o chęci wzięcia udziału w projekcie. Zdecydowałam się zgłosić również z uwagi na skład kosmetyków - zależy mi, aby to, czego używam do pielęgnacji było jak najbardziej naturalne. Nie testujecie również swoich produktów na zwierzętach - to dla mnie najważniejsze kryterium przy wyborze kosmetyków.

tołpa.: czy jesteś zadowolona z efektów?

Jestem bardzo zadowolona - na mojej twarzy jest zdecydowanie mniej wyprysków a nawet jeśli się pojawiają, to już doskonale wiem, jak sobie z nimi szybko i bezboleśnie poradzić. Skóra na mojej twarzy wygląda zdrowiej, jest bardziej nawilżona i nie potrzebuje już tak silnego matowienia. Moja cera jest delikatniejsza, gładsza, wygląda zdrowo i promiennie.

przed

ambasadorka przed

po

ambasadorka po

chcesz zobaczyć więcej?

zajrzyj za kulisy naszej sesji.

;