logo
Ola

poznaj Olę

Aleksandra, 21 lat
Studiuję język szwedzki, lubię uczyć się nowych języków. W wolnych chwilach jeżdżę na rolkach lub oglądam seriale. Od dziecka mam problemy z cerą i nie jest to łatwa walka, ale z tołpą stała się przyjemniejsza.

przedstaw nam swoją skórę.

Mam skórę mieszaną, problematyczną, trądzikową, wrażliwą. Niezłe połączenie co? Moja skóra przetłuszcza się w strefie T, a na policzkach jest normalna, pojawiają się też suche skórki. Ma powiększone pory, dużą skłonność do trądziku, dużych, bolących pryszczy, zaskórników, blizn i przebarwień.

czy jesteś zadowolona z efektów?

Przed rozpoczęciem planu pielęgnacyjnego od tołpy moja skóra była w złym stanie. Bardzo się przetłuszczała, ale były też suche skórki, pryszcze i dużo blizn i przebarwień. Teraz jest dobrze nawilżona, nie pojawiają się suche miejsca i nie przetłuszcza się tak bardzo. To wszystko zasługa dobrego nawilżenia! Zmiany trądzikowe pojawiają się rzadziej lub wcale. Przebarwienia zdecydowanie się rozjaśniły lub zniknęły w całości, a blizny spłyciły się, na co nawet nie liczyłam! Największy wpływ na polepszenie się stanu mojej skóry miała dobrze dobrana do mnie i moich potrzeb, świadoma i konsekwentna pielęgnacja.

ambasadorka przed po
ambasadorka po
ambasadorka po ambasadorka po
przed

Twoje małe wielkie odkrycie

Mój ulubiony dermokosmetyk? Nie mogę wybrać jednego, bo te produkty (moim zdaniem) muszą być używane razem. Chodzi mi o peeling 3 enzymy i maskę czarny detox, których używam zawsze w duecie, najpierw peeling, a potem maska. Jeśli moja skóra ma akurat gorszy dzień i użyję tego duo, to staje się ukojona i widać, że zmiany są mniej zaognione, a następnego dnia są zredukowane w rozmiarze! Usuwanie martwego naskórka i dobre oczyszczenie to priorytety w mojej pielęgnacji, dlatego uwielbiam te produkty 😊 Z całego serca mogę też polecić serum hydrativ, które nieziemsko nawilża przez 24h, co przy skórze problematycznej i przetłuszczającej się jest bardzo ważne.

poznaj pozostałe testerki oraz ich kosmetycznych ulubieńców

zobacz