logo
Sharon

poznaj Sharon.

Sharon, 22 lata.
Jestem studentką ostatniego roku na kierunku prawno-menadżerskim. Moją pasją jest fotografia, odnajduję się po obu stronach aparatu. Kocham podróżować i nie lubię zbyt długo siedzieć w jednym miejscu a dodatkowym powodem, dla którego uwielbiam odwiedzać nowe miejsca, jest próbowanie nowych smaków. Wszystkie te pasje łączę i pokazuję na moim Instagramie.

przedstaw nam swoją skórę.

Gdybym miała szybko opisać moją skórę, to byłoby to zdecydowanie „love-hate relationship”. Uwielbiam dbać o nią, rozpieszczam ją jak mogę. Niestety ona mnie chyba nie lubi, bo jest bardzo kapryśna i sprawia mi dużo kłopotów. Mój problem z trądzikiem ciągnie się za mną od 8 lat, ale nie poddaję się i próbuję dalej. Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do wyprysków głównie na brodzie i policzkach i zaskórników na nosie.

czy jesteś zadowolona z efektów?

Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie osiągnęłam dzięki produktom tołpa. Czuję, że chociaż mojej cerze daleko do ideału, to jestem na dobrej drodze do celu. Na początku przygody z tołpą. byłam trochę sceptycznie nastawiona. Później zniechęcił mnie wysyp, który był początkiem poprawy. Po dwóch tygodniach zniknęły mi prawie wszystkie wypryski. Skóra stała się bardziej promienna, nawilżona, ale nie tłusta. Pozbyłam się też większości zaskórników na nosie. Teraz została mi walka z przebarwieniami i maskne 😁

ambasadorka przed po
ambasadorka po
ambasadorka po ambasadorka po
przed

Twoje małe wielkie odkrycie

Moim wielkim odkryciem jest krem cica, który nałożony na noc wycisza pojawiające się krostki. Uwielbiam też serum hydrativ, które super nawilża i rozświetla skórę. Chyba nie jestem w stanie podać mojego jednego ulubieńca, bo polubiłam się z całą serią sebio oraz sebio+, Te kosmetyki uratowały mi cerę i zwiększyły pewność siebie.

poznaj pozostałe testerki oraz ich kosmetycznych ulubieńców

zobacz