logo

nadmiar sebum

bardzo często problemy ze skórą wiążą się z nadmierną ilością sebum(łoju skórnego). Towarzyszą mu też często zmiany skórne, takie jak zaskórniki, krostki, grudki i zaczerwienienia.
Odpowiedni plan pielęgnacyjny pomoże Ci skutecznie z nimi walczyć. Ureguluje pracę gruczołów łojowych, powodując że skóra będzie matowa na dłużej.

sprawdź poniżej, jak powinna wyglądać Twoja codzienna pielęgnacja z dermokosmetykami sebio. na niedoskonałości. Nie ukrywamy, że potrafią wiele. I że Mamy na to dowody.

rano

sebio, normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy

poranną pielęgnację rozpocznij od usunięcia zgromadzonego przez noc sebum. Użyj płynu micelarnego, który normalizuje jego wydzielanie i zwęża rozszerzone pory.

kup

sebio, normalizujący żel do mycia twarzy

poranną pielęgnację zacznij od umycia twarzy żelem, który usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, które gromadzi się na naszej skórze także w nocy. Działa antybakteryjnie i hamuje namnażanie niekorzystnych bakterii.

już wkrótce

sebio, normalizujący tonik matujący

przed nałożeniem kremu koniecznie przetrzyj twarz tonikiem, który normalizuje wydzielanie sebum, ograniczając jego wydzielanie do 76%*.

kup

sebio, normalizujący krem nawilżający dzień i noc

odpowiedni krem to podstawa udanej pielęgnacji. Nie tylko ogranicza wydzielanie sebum o 44% zaraz po zastosowaniu, ale dodatkowo zapewnia efekt matowej skóry do 8h.

kup

wieczorem

sebio, normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy

zmywanie makijażu i zanieczyszczeń rozpocznij od użycia płynu micelarnego, który delikatnie złuszcza zrogowaciały naskórek i odblokowuje pory.

kup

sebio, mikrozłuszczający żel peelingujący do mycia twarzy

następnie dokładnie umyj twarz żelem mikrozłuszczającym żelem peelingującym, aby zmyć zanieczyszczenia nagromadzone na Twojej skórze w ciągu całego dnia. Wybierz żel, który działa antybakteryjnie i przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości takich jak grudki, krostki i zaskórniki.

kup

sebio, normalizujący tonik matujący

zawsze pamiętaj o toniku, który nie tylko będzie aktywnie walczył z niedoskonałościami, ale dodatkowo zapewni lepsze wchłanianie kremu.

kup

sebio, normalizujący krem nawilżający dzień i noc

ostatni krok codziennej pielęgnacji to zapewnienie odpowiedniego nawilżenia skóry, która teraz jest już gotowa do odpoczynku.

kup

pamiętaj o nawilżeniu

hydrativ. nawilżająca płynna esencja pod krem

w przypadku przesuszenia skóry możesz stosować (nawet 2 razy dziennie – rano i wieczorem) pod krem płynną esencję nawilżającą. Zwiększy nawilżenie, złagodzi podrażnienia i wspomoże regenerację mikrouszkodzeń. Zapewni też głębsze wnikanie składników aktywnych kremów tołpa. dermo face, sebio.

kup

wspierająco - 1x w tygodniu

sebio, złuszczająca pasta - maska do mycia twarzy

na uporczywe zmiany potrzebujesz także dermokosmetyku, który silnie oczyści Twoją skórę bez efektu przesuszenia i ściągnięcia, a dodatkowo usunie głębokie i nagromadzone zanieczyszczenia. Raz w tygodniu umyj twarz naszą pastą – maską, która z dnia na dzień redukuje uporczywe i nawracające niedoskonałości. Jej tajnym składnikiem jest także biała glinka, która pochłania nadmiar sebum.

kup

sebio, peeling 3 enzymy

codzienna pielęgnacja to podstawa walki z niedoskonałościami, ale Twoja skóra potrzebuje także wsparcia z efektem wow. Dlatego raz w tygodniu wykonaj peeling 3 enzymy, który eliminuje uporczywe i nawracające niedoskonałości i ogranicza wydzielanie sebum o 74% zaraz po zastosowaniu. A do tego pięknie pachnie!

kup

sebio, maska czarny detox

ostateczne wsparcie w walce z niedoskonałościami zapewni Ci maska czarny detox, która zmniejsza ilość rozszerzonych porów o 40% po 2 tygodniach stosowania. Twoja skóra będzie Ci za nią wdzięczna.

kup

wspierająco - 1-2x w tygodniu

sebio, nocny bloker sebum

dodatkowo na nadmierny poziom sebum, 2 razy w tygodniu użyj maski nocny bloker sebum, która ogranicza jego wydzielanie o 31% zaraz po zastosowaniu.

kup
;

Twoja skóra wykazuje inny poziom zmian?

sprawdź pozostałe plany z sebio.
i dopasuj pielęgnację do swoich potrzeb.

;